Wyniki zawodników ZKS Karate 2018

Puchar Polski Szczecinek 08.12.2018
II mc Tomasz Madej kat do 75 kg, II mc Erwin Pękala kat. + 90 kg

Mistrzostwa Polski Seniorów Limanowa 21.04.2018
III mc Tomasz Madej kat do 75 kg

Akademickie Mistrzostwa Polski Kraków 12.05.2018
III mc Erwin Pękala III mc kat + 80 kg

2017

Puchar Polski Seniorów Wrocław 09.12.2017
Tomasz Madej I mc kat do 75 kg

Mistrzostwa Europy Świnoujście 14.10.2017
III mc Erwin Pękala do 90 kg

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców i Juniorów 16.12.2017 Koszalin
II mc Erwin Pękala kat+ 80 kg
II mc Kamil Mrozowski -70 kg

Mistrzostwa Polski Seniorów 03.06.2017 Sosnowiec
III mc Tomasz Madej III mc kat do 75 kg

2016

Puchar Polski Seniorów 10.12.2016 Ciechanów
III mc Tomasz Madej kat. do 75 kg
III mc Joanna Kalinowska kat do 60 kg

Mistrzostwa Europy 23-24.11.2016 Papandal Holandia
I mc Kamil Mrozowski kat do 65 kg
II mc Mariusz Cielepa kat Master

Akademickie Mistrzostwa Polski 14.05.2016 Kraków
I mc Joanna Kalinowska kat do 60 kg

Mistrzostwa Polski Seniorów 09.04.2016 Chełm
II mc Marek Madej kat do 70 kg
III mc Joanna Kalinowska kat do 60 kg

2015

Puchar Polski Seniorów i Junior 12.12.2015 Gdańsk
I mc Tomasz Madej kat do 75 kg
III mc Marek Madej kat do 70 kg
III mc Joanna Kalinowska do 60 kg
II mc Erwin Pękala + 75 kg
II mc Kamil Mrozowski kat do 65 kg junior

Mistrzostwa Polski Juniorów 17.10.2015
III mc Nikola Czerwonka kat do 55 kg

Akademickie Mistrzostwa Polski 06.06.2015 Kraków
III mc Joanna Kalinowska kat do 60 kg

Mistrzostwa Polski Seniorów 30 .05.2015 Koszalin
III mc Marek Madej kat do 70 kg
III mc Tomasz Madej kat do 75 kg

Mistrzostwa Europy 18.05.2015 Estonia
III mc Andrzej Drgas open senior
III mc Marcin Żuk kat do 80 kg
III mc Joanna Kalinowska kat do 60 kg
II mc Aneta Żuk kat + 65 kg
II mc Tomasz Madej do 75 kg
I mc Erwin Pękala do 80 kg Junior
III mc Dominik Giszter do 75 Młodzik
III mc Michał Pawlak do 65 kg Młodzik

2014

Puchar Polski Seniorów 13.12.2014 Biała Podlaska
III mc Marcin Żuk kat do 80 kg

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców 15.11.2014 Włocławek
III mc Tomasz Uglik kat do 80 kg
II mc Joanna Kalinowska kat do 65 kg

Mistrzostwa Polski Seniorów 06.04.2014 Katowice
III mc Tomasz Madej kat do 75 kg

2013

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców 14.12.2013 Radzionków
III mc Grzegorz Koj kat do 65 kg
II mc Bartosz Galiński kat + 80 kg

Mistrzostwa Europy 29.-30.11.2013 Legnica
III mc Marcin Żuk kat do 80 kg
III mc Tomasz Madej kat do 75 kg

Mistrzostwa Świata KWF Tokyo Japonia 28.11.2013
I mc Aneta Żuk kat +65 kg

Mistrzostwa Polski Seniorów 19-21.04.2013 Świnoujście
I mc Tomasz Madej kat do 75 kg
II mc Marek Madej do 70 kg

2012

Puchar Polski Seniorów 10.11.2012 Koszalin
I mc Tomasz Madej kat do 75 kg

Puchar Polski Juniorów i Młodzików 16-17.11.2012 Gubin
III mc Marcin Orzeszko kat do 60 kg,
III mc Piotr Gromadzki kat do 55 kg

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców 13.10.2012 Szczecinek
III mc Damian Galiński kat + 80 kg

Otwarte Mistrzostwa Polski Policji 20.10.2012 Szczytno
I mc Marek Madej kat do 70 kg

2011

Mistrzostwa Polski Seniorów 14.05.2011 Mielno
II mc Tomasz Madej kat do 75 kg
III mc Marek Madej kat do 70 kg

2010

Puchar Polski Seniorów 11.12.2010 Zamość
I mc Marek Madej kat do 70 kg

Puchar Polski Juniorów i Młodzików 27.11.2010 Legnica
I mc Bartosz Galiński kat + 70 kg

Mistrzostwa Polski Juniorów 8-9 .10.2010 Kraków
III mc Jakub Koj kat open

Mistrzostwa Polski Seniorów 30.05.2010 Warszawa
III mc Tomasz Madej

2009

Puchar Polski Seniorów Bydgoszcz 2009
II mc Marek Madej kat do 70 kg
II mc Tomasz Madej kat do 75 kg

Mistrzostwa Polski Juniorów – Świnoujście 2009
III mc Damian Galiński kat. + 80 kg
III mc Jakub Koj kat open

Mistrzostwa Polski Policji –Szczytno -2009
I mc Mariusz Cielepa kat do 85 kg 2008

Puchar Polski Seniorów - Zielona Góra
III miejsce w kategorii do 70 kg - Marek Madej
III miejsce w kategorii +35 lat - Marian Budzyński

2007

Puchar Polski Seniorów - Grajewo
II miejsce w kategorii do 70 kg - Marek Madej
III miejsce kategorii +65 kg - Aneta Surdyk
III miejsce kategorii do 70 kg - Tomasz Madej

Mistrzostwa Polski Seniorów - Rzeszów
III miejsce w kategorii full kontakt - Aneta Surdyk

Mistrzostwa Polski Juniorów - Katowice
II miejsce w kategorii do 70 kg - Marek Madej
III miejsce w kategorii kumite lekki kontakt - Maciej Walczak

Puchar Polski Juniorów Młodszych - Solec Kujawski
III miejsce w kategorii +80 kg - Damian Galiński

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych OOM - Opole
III miejsce w kategorii kumite lekki kontakt do 65 kg - Mateusz Jędrzejczak

2006

Mistrzostwa Polski Seniorów - Katowice
III miejsce w kategorii +65 kg - Aneta Surdyk

Mistrzostwa Polski Seniorów - Józefów
III miejsce w kategorii do 70 kg - Marek Madej

Mistrzostwa Polskki Juniorów - Gorzów
II miejsce w kategorii do 70 kg - Marek Madej
III miejsce w kategorii do 80 kg - Maciej Walczak

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych OOM - Olsztyn
II miejsce w kategorii kumite lekki kontakt - Jakub Koj

2005

Mistrzostwa Polski Wszechwag Open - Legnica
III miejsce - Aneta Surdyk

Puchar Polski Seniorów - Głogów
II miejsce - Aneta Surdyk

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Lublin
I miejsce w walkach reżyserowanych - Tomasz Madej i Maciej Walczak

2004

Mistrzostwa Polski Seniorów - Włocławek
III miejsce - Aneta Surdyk

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Siedlce
I miejsce w walkach reżyserowanych - Tomasz Madej i Maciej Walczak

2003

Mistrzostwa Polski Młodzików i Kadetów
I miejsce w walkach reżyserowanych - Tomasz Madej i Maciej Walczak

2002

Mistrzostwa Polski Młodzików i Kadetów - Sieradz
I miejsce w walkach reżyserowanych - Tomasz Madej i Maciej Walczak

Mistrzostwa Polski Seniorów - Toruń
III miejsce - Aneta Surdyk

2001

Międzynarodowy Turniej w Niemczech
I miejsce w kategorii do 70 kg - Marcin Żuk

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Opole
I miejsce - Dorota Błaszczyk
II miejsce - Iga Czarnecka

Puchar Polski Seniorów - Gliwice
III miejsce - Aneta Surdyk

2000

Mistrzostwa Polski Dzieci i Kadetów - Legnica
I miejsce w kategorii clicker - Dorota Błaszczyk

Puchar Polski - Warszawa
II miejsce w kategorii +65kg - Aneta Surdyk

Mistrzostwa Polski Seniorów - Kielce
III miejsce - Aneta Surdyk

1999

Mistrzostwa Polski Kadetów
II miejsce - Mariusz Cielepa

1996

Mistrzostwa Polski Kadetów
II miejsce w kategorii clicker - Piotr Łukaszewicz

1994

Puchar Polski Seniorów - Gdańsk
II miejsce w kategorii lekkiej - Eliasz Madej

1989

Puchar Polski - Legnica
I miejsce w kategorii lekkiej - Eliasz Madej

1988

Puchar Polski - Drzonków
I miejsce w kategorii lekkiej - Eliasz Madej

Mistrzostwa Polski - Rybnik
II miejsce w kategorii lekkiej - Eliasz Madej

Międzynarodowy Turniej Karate - Varna
III miejsce w kategorii lekkiej - Eliasz Madej

1987

Mistrzostwa Polski - Lublin
III miejsce w kategorii otwartej - Dariusz Rutkowski

1986

Mistrzostwa Polski - Drzonków
II miejsce w kategorii lekkiej - Eliasz Madej

1985

Mistrzostwa Polski - Lublin
I miejsce w kategorii lekkiej - Eliasz Madej

Międzynarodowy Turniej Karate - Jelenia Góra
II miejsce w kategorii lekkiej - Mariusz Skowroński

1981

Mistrzostwa Polski - Sieradz
II miejsce w kategorii open - Włodzimierz Rój

1980

Mistrzostwa Polski - Bytom
I miejsce w kategorii open - Włodzimierz Rój

1978

Międzynarodowy Turniej o Puchar Smoka Wawelskiego - Kraków
II miejsce w kategorii ciężkiej - Andrzej Staniszewski