ZAPISY NA NOWY SEZON SZKOLENIOWY 2022– 2023


Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na treningi Karate w nowych sezonie sportowo-szkoleniowym. Zajęcia prowadzimy już od 6 roku życia w różnych grupach wiekowych i o różnym stopniu zaawansowania. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra trenerska o wieloletnim doświadczeniu w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Prowadzimy zajęcia w SP 1 ul. Wyszyńskiego, Dojo ul. Dworcowa 31, SP PSP Przylep

Posiadamy też specjalną ofertę dla osób starszych, którzy chcą zgłębić tajniki sztuk walk – zapraszamy na treningi MMA i K1. Jeżeli jesteś zainteresowany rozpoczęciem przygody z nami, wybierz najlepszą lokalizację dla siebie na treningi karate. (patrz ,,Treningi”)

ZAPISY DO GRUPY CROSS TRENING OD 14 ROKU ŻYCIA


Cross trening są to zajęcia obwodowo-stacyjne o charakterze ogólnorozwojowym, podczas których rozwijamy siłę, szybkość, dynamikę i koordynację oraz podnosimy ogólną kondycję i sprawność fizyczną. Podczas zajęć korzystamy z różnorodnego sprzętu sportowego typu kettle, ciężary, worki bułgarskie, drążki, piłki lekarskie, liny, skakanki oraz wiele innych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w każdą środę o godzinie 19:15 przy ul. Dworcowej 31.

ZAPISY POD ADRESEM:
zgkyokushin@wp.pl lub sensei Tomasz Madej 782 040 479