O KLUBIE:

Nasz klub jest najstarszym klubem sportowym karate w Polsce i posiada licencję Polskiego Związku Karate.

Prowadzimy treningi dla dzieci, młodzieży i dorosłych w różnych grupach wiekowych i na różnym poziomie zaawansowania na terenie Zielonej Góry.

Nad prawidłowym rozwojem i bezpieczeństwem ćwiczących czuwa doświadczona kadra trenerska,  która wkłada w swoją pracę mnóstwo radości i zaangażowania.
W ten sposób pokazujemy, że z uprawiania karate i innych sztuk walk czerpie się satysfakcję, a także wartościowe umiejętności, którymi można wykazać się podczas zawodów sportowych.
Organizujemy specjalne obozy sportowe podczas których aktywnie wypoczywamy i integrujemy się, jednocześnie doskonaląc sztukę karate.

Karate obok doskonalenia umiejętności walki, sprawności fizycznej i technicznej jest przede wszystkim nastawione na rozwijanie duchowości człowieka.
Wpływ, jaki wywiera na rozwój trenującego adepta leży u podstaw ideologii prawdziwego karate.
Bez tego karate byłoby zwykłym sportem i kolejną dyscypliną, w której poza rywalizacją nie ma wielu wartości i ideałów.

Jesteśmy członkiem Lubuskiego Okręgowego Związku Karate i Zielonogórskiej Federacji Dalekowschodnich Sportów i Sztuk Walk.

Zapraszamy wszystkich chętnych do poznawania tajników sztuki karate, którzy myślą o pokonaniu swoich słabości, rozwijaniu umiejętności sportowych i uzyskaniu równowagi między ciałem, a duchem.