25.07.2023r.

W dniach 20-23 lipca 2023 na obiektach AWF Kraków odbył się 50 Wschodnioeuropejski Letni Obóz Kyokushin z udziałem ponad 200 uczestników z Polski i dziesięciu krajów.

Głównym trenerem był Prezydent KWF ANTONIO PINERO (9.dan) a gościem specjalnym legendarny zawodnik i mistrz świata Kyokushin shihan FRANCISCO FILHO (7.dan), program obozu przygotował shihan ANDRZEJ DREWNIAK (9.dan).

Podczas obozu odbył się pokaz na płycie Rynku Głównego w Krakowie, który poprowadzili nasi mistrzowie..

Nie zabrakło akcentu zielonogórskiego klubu, w obozie uczestniczyli sensei Eliasz Madej, sensei Tomasz Madej, senpai Anna Balińska, senpai Tomasz Płuciennik.

W przedostatnim dniu odbył się egzamin na stopnie Dan, w którym uczestniczył sensei Eliasz.Można śmiało ogłosić, jesteśmy z tego bardzo dumni, a serce pęka z radości- mamy pierwszego Shihana w Zielonogórskim Klubie Sportowym Karate, sensei Eliasz Madej pomyślnie przeszedł test na V DAN i tym samym przyjmuje tytuł Shihan. Shihan Eliasz Madej- od tego momentu wypada tak się zwracać.

Po ponad 45 latach kariery na początku jako zawodnik, odnoszący znaczące sukcesy na arenie ogólnopolskiej, później jako instruktor oraz trener  zawodników, którzy sięgali po sukcesy na arenie ogólnopolskiej oraz międzynarodowej, wychowawca wielu pokoleń karateków, mistrzów Polski, Europy i Świata, autorytet, idol- jednym słowem MISTRZ.

Jako zielonogórscy karatecy jesteśmy dumni, że mamy mistrza w klubie, że możemy uczyć się od najlepszego.

 

Jednocześnie składamy najszczersze gratulacje. OSU SHIHAN Eliasz.